Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/design/public_html/serwis-klimatyzacji-lodz.pl/panel/baza.php on line 6
Arctic Klimat - czyszczenie i naprawa klimatyzacji Łódź oraz serwis i odgrzybianie klimatyzacji
Arctic Łódź
ARCTIC KLIMAT
91-357 Łódź
ul.Liściasta 17
tel. 42 279 40 20
biuro@arcticklimat.pl
Zapraszamy


Wieloletnia działalność na rynku polskim pozwoliła nam zdobyć profesjonalną wiedzę i umiejętności z zakresu konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych. W samym województwie łódzkim
konserwujemy i serwisujemy regularnie ponad 1000 klimatyzatorów. Aby spełnić Państwa oczekiwania i jakość wykonywanych usług powołaliśmy specjalny dział, składający się tylko ze specjalistów z dziedziny konserwacji i naprawy klimatyzatorów.

Nasz dział świadczy najwyższej jakości usługi przeglądu klimatyzacji wykonywane w oparciu o standardy i schematy stworzone przez profesjonalistów.


                                                                                       Zapraszam do współpracy

                                                                                              Przemysław Zajder                                                                                                    

 

 

Firma Arctic Klimat Łódź instaluje pompy ciepła oraz zapewnia kompleksowy montaż i serwis klimatyzacji. Wykonujemy fachowe usługi montażu, serwisu i naprawy klimatyzatorów w Łodzi i całym województwie. Rekuperacja i wentylacja powietrza jest kolejną świadczoną przez nas usługą, która opiera się przede wszystkim na klimatyzacji oraz pompach ciepła. Sprzedawane przez nasze przedsiębiorstwo pompy ciepła oraz klimatyzatory są produktami pochodzącymi z renomowanych merek, które od wielu lat wytwarzają urządzenia do przemysłu chłodzenia i klimatyzacji. Bardzo ważne jest okresowe czyszczenie klimatyzacji ponieważ zanieczyszczone klimatyzacje są niebezpieczne dla zdrowia(katar, kaszel, podrażnienie błony śluzowej). Dzięki wysokim standardom, profesjonalnej kadrze specjalistów oraz doświadczeniu firmy jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim naszym klientom wysoki poziom usług oraz bezpieczeństwo. Naprawa klimatyzacji odbywa się również w ramach gwarancji, która jest udzielana klientowi nawet na okres 5 lat. Wycena montażu oraz instalacji klimatyzacji jest świadczona u klienta na miejscu, w biurze czy też w domu i jest darmowa na terenie Łodzi. Na przestrzeni lat, doświadczenie zdobyte na terenie Łodzi oraz w całej Polsce sprawiło, że jesteśmy w stanie wykonywać instalacje pomp ciepła, które zapewniają naszym klientom nawet do 70% oszczędności w skali całego roku.