Arctic Łódź
ARCTIC KLIMAT
91-357 Łódź
ul.Liściasta 17
tel. 42 279 40 20
biuro@arcticklimat.pl
Zapraszamy

Wycena - serwis klimatyzacji:

Jeden klimatyzator

Koszt standardowego serwisu klimatyzacji, w skład którego wchodzą wszystkie czynności opisane w dziale /O konserwacji/ wynosi 150 złotych netto. Konserwacja zawiera wpis do książki gwarancyjnej pozwalający na przedłużenie gwarancji o kolejne pół roku.

 

Jeden klimatyzator (tylko odgrzybianie i dezynfekcja)

Koszt usługi zawierającej odgrzybienie klimatyzatora gorącą parą z preparatem grzybobójczym wynosi 75 złotych netto na terenie miasta Łódź. Tego typu działanie nie zawiera wpisu do książki gwarancyjnej.


Wiele klimatyzatorów

W przypadku serwisu większej ilości urządzeń klimatyzacyjnych przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę. Prosimy o wypełnienie formularza w zakładce /Kontakt/ w celu ustalenia indywidualnej oferty.  Kliknij tu aby przejść do formularza

 

serwis klimatyzacji

Firma Arctic Klimat Łódź instaluje pompy ciepła oraz zapewnia kompleksowy montaż i serwis klimatyzacji. Wykonujemy fachowe usługi montażu, serwisu i naprawy klimatyzatorów w Łodzi i całym województwie. Rekuperacja i wentylacja powietrza jest kolejną świadczoną przez nas usługą, która opiera się przede wszystkim na klimatyzacji oraz pompach ciepła. Sprzedawane przez nasze przedsiębiorstwo pompy ciepła oraz klimatyzatory są produktami pochodzącymi z renomowanych merek, które od wielu lat wytwarzają urządzenia do przemysłu chłodzenia i klimatyzacji. Bardzo ważne jest okresowe czyszczenie klimatyzacji ponieważ zanieczyszczone klimatyzacje są niebezpieczne dla zdrowia(katar, kaszel, podrażnienie błony śluzowej). Dzięki wysokim standardom, profesjonalnej kadrze specjalistów oraz doświadczeniu firmy jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim naszym klientom wysoki poziom usług oraz bezpieczeństwo. Naprawa klimatyzacji odbywa się również w ramach gwarancji, która jest udzielana klientowi nawet na okres 5 lat. Wycena montażu oraz instalacji klimatyzacji jest świadczona u klienta na miejscu, w biurze czy też w domu i jest darmowa na terenie Łodzi. Na przestrzeni lat, doświadczenie zdobyte na terenie Łodzi oraz w całej Polsce sprawiło, że jesteśmy w stanie wykonywać instalacje pomp ciepła, które zapewniają naszym klientom nawet do 70% oszczędności w skali całego roku.